Chitinin Extra – nowy środek wspomagający odchudzanie

Od marca w aptekach dostępny jest nowy środek wspomagający odchudzanie. Chitinin Extra zmniejsza wchłanianie tłuszczów z układu pokarmowego i pozwala na utratę ok. 10 kilogramów podczas trzymiesięcznej kuracji*.

Suplement diety - Chitinin ExtraChitinin Extra zawiera chitosan – substancję otrzymywaną z chityny budującej pancerzyki skorupiaków. Właściwością chitosanu jest zdolność wiązania ze sobą tłuszczów w przewodzie pokarmowym. Substancja wiąże kilka razy więcej tłuszczu niż sama waży. Wchłanianie się tłuszczów do organizmu zmniejsza się o ok. 30%, co w efekcie obniża przyswajalność kalorii dostarczanych w codziennej diecie.

Chitinin Extra, jako środek oparty na naturalnych składnikach, jest produktem całkowicie bezpiecznym dla organizmu ludzkiego.

Skuteczność Chitininu Extra potwierdzają przeprowadzone badania*. Wyniki badań podkreślają jednocześnie korzystny wpływ chitosanu na spadek ciśnienia tętniczego.

Uważa się, że chitosan jest substancją, która może być stosowana jako wartościowy i bezpieczny środek wspomagający odchudzanie. Jednocześnie preparat obniża ciśnienie krwi, co stanowi dodatkową zaletę ze względu na zwiększone ryzyko nadciśnienia u osób otyłych – mówi lek. med. Maciej Chylak, specjalista chorób wewnętrznych.

Chitinin Extra to następca środka Chitinin. – Chitinin cieszył się dużą popularnością. Nowy, udoskonalony preparat dedykowany jest szczególnie osobom zapracowanym, które nie zawsze mają okazję kontrolować codzienną dietę i dbać o zdrową sylwetkę. – mówi Edyta Bodzińska, Product Manager, Krotex – Poland Sp. z o.o.

*Badania „Chitinina jako dodatek wspomagający w leczeniu dietetycznym” przeprowadzono na grupie 50 otyłych kobiet (o wskaźniku BMI > 30) w Katedrze Patofizjologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, pod nadzorem prof. Barbary Zahorskiej – Markiewicz.

Chitinin Extra jest środkiem skutecznie wspierającym odchudzanie. Jedna tabletka zawiera
700 mg chitosanu oraz 10 mg witaminy C. Zalecane dawkowanie preparatu to 1-2 tabletki zażywane 3 razy dziennie bezpośrednio przed posiłkiem. Tabletki należy obficie popić wodą. Jedno opakowanie Chitninu Extra zawiera 48 tabletek i kosztuje ok. 54 zł. Producentem środka jest Bifodan A/S z Danii, a wyłącznym dystrybutorem na Polskę firma Krotex – Poland Sp. z o.o., dystrybutor m.in. takich leków i suplementów, jak: Trilac, Ecomer, Uretin Żurawina, Ecovag.


Uwaga: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Tagi: ,

15 Komentarze
Dodaj komentarz »

 1. na naturalnych składnikach preparat, który nieźle działa. jest nawet tani w porównaniu do innych tego typu. Nie wiem próowałam już wielu leków i po większości odczuwałam nudności i senność, a ten chitinin nie zaburza koncentracji

 2. Kupilam ten srodek jakiś miesiąc temu i powiem szczerze nie nastawiałam się jakoś na początku do niego a on mnie po prostu bardzo pozytywnie zaskoczył. Dzięki niemu zrzuciłam 5 kg.
  Cena produktu jest dość niska co bardzo zachęca do kupienia. Ja polecam
  pozdrawiam

 3. Bardzo polecam ten środek.
  Mnie pomógł. zrzuciłam 9kg w 1,5 miesiąca.
  Dodatkowo ćwiczyłam 2 razy w tygodniu jogę i starałam się jeść zdrowe rzeczy.
  i taki efekt osiągnęłam.

 4. Godny polecenia suplement, który jest skuteczny. Widzę że tu koleżanka schudła więcej, ale ja w ciągu miesiąca, nie przemęczając się i bez diety zrzuciłam 5 kg, dokładniej 4,95kg jak na „nieprzemęczanie” to bardzo dobrze.

 5. Cześć.
  Jakieś 2 tygodnie temu przeczytałam opis tego środka i postanowiłam go spróbować.
  Powiem szczerze,że nie spodziewałam się po nim zbyt dużych efektów.
  ale preparat mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.
  po 10dniach kuracji mam 2,5 kg mniej. przy bardzo niskiej aktywności fizycznej. czuję się świetnie.
  Polecam produkt.

 6. Tak ten chitinin to dobry środek.
  JA pracuję w drogerii, i wszyscy co kupili ten środek bardzo sobie go chwalą.
  Widocznie jest bardzo skuteczny.
  Pozwala zrzucić szybko wagę bez żadnego wysiłku. tylko leka dieta i chitinin.

 7. Akurat na mnie podziałała opinia, że można go spokojnie stosować z kawą na przykład i że nie ma skutków ubocznych, jakiś biegunek itp. Sukcesywnie zrzucam kilogramy, mimo że trochę lenię się jeżeli chodzi o ruch :):)…

 8. jeśli chodzi o ten chitinin to ja zaczęłam go zażywać jakiś miesiąc temu.
  Po namowie koleżanki. dla mnie to było wielka niewiadoma. nigdy nic nie słyszzłam na jego temat.
  zabrałam się do czytania opisu produktu. Opis mnie urzekł.
  bo to było to czego szukałam.
  nie musze się męczyć na jakiś trenigach i basenach. wystarczy sobie dobrać odpowiednia diete w której nie ma żadnych przeciw skazań dla kawy co mnie szalenie ucieszyło.
  po 2 miesiącach kuracji jestem 9 kilo lżejsza. a waga nawet nie wiem kiedy spadła.
  nie pamiętam żadnego dnia kiedy chodziłam głodna.
  żadnej biegunki nic.
  Produkt to rewelacja.
  Polecam wszystkim

 9. Bardzo skuteczny i do polecenia produkt mnie na prawde pomógł. Na ich stronie http://www.chitinin.pl/zdrowadieta jest bardzo dokładnie wytłumaczone co i jak zażywać chitinin. Ja kierując się ich pomocą schudłam aż 8 kg w 2 msc. Bardzo polecam

 10. Chyba się skuszę na ten środek wydaję się bardzo sensowny.
  Myślę że jest w stanie mi pomóc. Zresztą nie jest jeszcze taki drogi żeby jego nie spróbować.
  za jakis czas zobaczymy efekty na stronie ich http://www.chitinin.pl jest wszystko napisane co i jak stosować.

 11. czy stosując chitinin extra można pić kawę nie koniecznie rozpuszczalną?

 12. Wydaje mi się, że na to pytanie może tylko odpowiedzieć lekarz albo dystrybutor tego produktu.

 13. stosuje chitinin extra 3 tydzien i waga nawet nie drgnęła

 14. Czy ten produkt pomaga także schudnąć z brzucha ?
  Czy widać jakieś efekty ? będę wdzięczna za odpowiedź :)

 15. Na Twoim miejscu żeby być pewnym zwróciłabym się z tym pytaniem bezpośrednio do dystrybutora – http://www.krotex.pl/283